Project

Sesja kobieca

Sesja kobieca to idealny prezent jaki może sobie sprawić każda kobieta. Fotografia pozwala nam się przenosić w czasie, za kilka lat chętnie się w taką podróż wybierzesz, ponownie otwierając pudełko ze zdjęciami. Pokażę Ciebie na fotografiach moimi oczami, poczujesz się pięknie i wyjątkowo.

Szczegóły

Sesja rodzinna

Sesja rodzinna to idealna okazja do tego, aby zatrzymać na fotografiach wszystkich członków rodziny razem, pokazać Wasze emocje i relacje między Wami, przecież tworzycie najważniejsze – Rodzinę, najtrwalszy fundament naszego życia. Dbam również o to, aby sesja wypełniona była różnorodnością kadrów, więc nie musicie się martwić, w trakcie sesji rodzinnej każdy ma swoje 5 minut.

Szczegóły

Sesja dziecięca

Zdjęcia dzieci wykonuję na każdym etapie ich życia. Dzieci to wulkany energii, radości, uśmiechu, pełne szczerych emocji, które zatrzymane na fotografiach zawsze już będą wywoływać uśmiech na twarzy całej rodziny. Dzieci, szczególnie w pierwszym roku życia, zmieniają się niesamowicie szybko. Warto zatrzymać ulotne chwile ich dzieciństwa.

Szczegóły

Sesja brzuszkowa

Ciąża to bez wątpienia wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety, czas oczekiwania, przygotowań, okres nieznanych dotąd emocji. Kształt brzuszka to najpiękniejszy kształt jaki istnieje, a kobiety w ciąży maja w sobie wyjątkowy blask. Choćbyś miała do siebie wiele zastrzeżeń ja właśnie tak Ciebie widzę i pokaże to na fotografiach. Nowy członek rodziny jest bez wątpienia największym Skarbem, ale nie zapominaj w tym okresie przygotowań i wielkich emocji o sobie. Zasługujesz na piękną pamiątkę.

Szczegóły

Sesja noworodkowa

Pierwsze dni życia Maluszka, to czas wyjątkowy i bardzo ulotny. Dzieci zmieniają się niesamowicie szybko. Warto zatrzymać na fotografiach te dni, kiedy Maluszki mieszczą się w dłoniach, mają malutkie rączki, nóżki, słodko śpią . Aby wykonać sesje noworodkową niezbędne jest prawidłowe przeszkolenie w tym zakresie, oddając swoje Skarby w moje ręce możecie być spokojni, że dobrze trafiliście. Sesje wykonuję w domowym studio w pełni przystosowanym do przyjmowania najmłodszych Modeli. A co najważniejsze, to kocham to robić.

Szczegóły